KONST / Litografier / Färglitografier 16119162
nr 1611 9162
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, färglitografi, numrerad 144/150, daterad -72,27x35 cm, yttermått inklusive ram: 45x50 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 april 2024
kl 20:35:14
8/4 18:54:46
8/4 20:21:12
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér