KONST / Litografier / Färglitografier 16119162

nr 1611 9162

Olle Bonniér

(1925-2016), Sverige

Färglitografier, 2 st, Signerad, färglitografi, numrerad 144/150, daterad -72,27x35 cm, yttermått inklusive ram: 45x50 cm

Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 april 2024
kl 20:35:14

8/4 18:54:46 1      Vinnande bud
8/4 20:21:12 1      justering av budtak

Olle Bonniér

Läs mer om Olle Bonniér